Ons winterevenement in Antwerpen: een feestelijke afsluiter van een geslaagd jaar

De locatie was goed gekozen: Radisson Blue op het Astridplein, hartje Antwerpen, vlak bij het Centraal Station. Je zou het niet zeggen aan de buitenkant, maar het interieur is prachtig. In een ruime hal werden onze leden verwelkomd met koffie en versnaperingen… en heel veel lekkere chocolade!

De partners vertrokken voor een leerrijk bezoek aan Chocolate Nation, waar zij alles te weten kwamen over het vervaardigen van chocolade. Ondertussen konden onze leden luisteren naar de presentatie van Hendrik Putman van KPMG over auteursrechten. Hoedje af om over zo’n ingewikkeld onderwerp de zaken helder op een rij te kunnen zetten – en dan ook nog eens op humoristische manier. Heel veel bijgeleerd. Met zijn toestemming hebben wij de slides van zijn presentatie op de VJV-website gezet.

Het was ook de gelegenheid om het 4e VJV-jaarboek voor te stellen. Met dank aan Hilde Vinckx voor haar dynamische en tegelijk rustgevende vormgeving bij de boeiende artikels van onze leden. Het boek kan je online bekijken – en onze leden krijgen het een van de dagen in hun brievenbus.

Tijd voor een verzorgde lunch in de mooie eetzaal Aurora, die een prachtig zicht biedt op het Astridplein. Voor het culturele luik hadden wij twee opties voorzien: een bezoek achter de coulissen van het Operagebouw, verzorgd door een gids van deze organisatie. Een tweede groep werd door ons lid Lieve Mariën, zelf ervaren gids in Antwerpen, deskundig rondgeleid in de prachtig gerestaureerde Antwerpse Handelsbeurs. Een drink in de foyer van de Opera sloot de dag af.

Een sfeerbeeld van het evenement vind je in deze fotoreportage (met dank aan Tony Decruyenaere voor de foto’s).

Opnieuw een geslaagd evenement. Wie zei dat het verenigingsleven in Vlaanderen niet meer leeft?!

Wij wensen al onze leden en al onze lezers alvast een vreugdevol en succesrijk 2024!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar