Uitnodiging statutaire vergadering op zaterdag 4 mei 2024

Na onze geslaagde statutaire vergaderingen in mei 2022 op de Flandria-boot en in mei 2023 in Gent, trekken we voor deze keer naar Middelkerke. En opnieuw staat je een boeiend programma te wachten, waarbij wij het officiële gedeelte combineren met een hartelijke ontmoeting en een culturele uitstap.

Waar gaat het door?

Het gebeuren speelt zich af in het splinternieuwe en prachtige SILT, Zeedijk 117A, 8430 Middelkerke. Op de website van SILT vind je praktische informatie hoe je daar geraakt met de auto openbaar vervoer, en waar je parkeren kan.

Dit is het programma

  • 9u30 – 10u15: Ontvangst van onze leden en hun partners (met koffie, fruitsap en versnaperingen) in de Congreszaal van het gebouw
  • 10u15 – 11u30: Vrije activiteit voor de partners – Statutaire vergadering voor de leden
    Korte verwelkoming – Verslag werking voorbije jaar door voorzitter Jacques Allard – Verslag werking rond Cultuur – Financieel verslag van de penningmeester – Verslag van de commissarissen – Goedkeuring van de jaarrekening 2023 (vanaf 20 april 2024 te bekijken op de website www.vjv.vlaanderen in het ledengedeelte onder de rubriek ‘Voor de leden’) – voorstel begroting 2024 – Aanstelling van de commissaris(sen) voor controle van de jaarrekening 2024 – Kwijting van de huidige bestuurders – Benoeming/schrapping leden Raad van Beheer – Verslag Erkenningscommissie – Rondvraag – 1 minuut stilte voor overleden leden – Viering leden 25 jaar lidmaatschap – Voorstelling nieuwe leden
  • 11u45: Ontvangst door de heer Burgemeester Jean-Marie Dedecker op het stadhuis van Middelkerke , Spermaliestraat 1 te Middelkerke
  • 13u – 14u30: Lunch in de prachtige Mezzanine in het SILT
  • 14u30 – 16u30 : Rondleiding in het SILT

Bijdrage

Voor onze vergadering, inclusief ontvangst, lunch en dranken betaal je een bijdrage van 45 euro als lid, en 65 euro voor je partner.

Jij komt ook? Schrijf je nu meteen in!

Schrijf je meteen in via het inschrijvingsformulier. De inschrijvingen worden afgesloten op 25 april 2024.

Oproep aan onze leden:

Heb je zin om actief mee te werken aan de verdere uitbouw van onze vereniging? Ben je sterk in communicatie, zit je boordevol initiatieven?

Kom ons team versterken en stel je kandidaat via de formulieren op deze pagina waarin je je kandidatuur motiveert.

Kan jij die dag foto’s maken?!

Foto’s kunnen er nooit genoeg zijn! Als jij die dag foto’s van het gebeuren kan maken, en we die mogen publiceren op onze website, laat het ons even weten!

Wij hopen jullie talrijk weer te zien op zaterdag 4 mei!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar