Herbeleef ons voorjaarsevenement met statutaire vergadering 

Het was een heerlijke dag, die 4 mei, voor onze leden die naar Middelkerke getrokken waren voor ons voorjaarsevenement. Op het programma uiteraard de statutaire vergadering, maar zoals altijd was het evenement de kans om de collega’s te ontmoeten en terug te zie. Het werden ook weer  een aangenaam evenement waarbij het officiële met het vriendschappelijke gepaard wordt. 

Onze vereniging mag heel wat uitstekende fotografen tot haar leden rekenen. En met hun fantastisch oog voor speciale invalshoeken, hebben zij reportages gemaakt van die dag. De ontvangst in het Silt, de statutaire vergadering met de verschillende verslagen, de ontvangst door burgemeester Jean-Marie Dedecker, de heerlijke lunch in het Silt, en de rondleiding in het nieuwe gebouw, een architecturaal pareltje aan onze Vlaamse kust. 

Voor de leden die aanwezig waren zijn deze reportages van onze journalisten een aangename herinnering. Kon jij er niet bij zijn? Wellicht kan de sfeer van vriendschap en plezier die uit deze foto’s straalt, je overtuigen om je voor ons winterevenement in te schrijven! 

Bekijk hieronder de reportages van Didier Verbaere, Patrick Henry, Tony Decruyenaere en Patrick Verhoest.

Patrick Verhoest

Didier Verbaere

Patrick Henry

Tony Decruyenaere

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar