Heb jij als journalist of fotograaf vragen over je verloning in auteursrechten?

Over de verloning van #journalistiek werk in de vorm van het stelsel van auteursrechten bestaat er heel wat onduidelijkheid. Schrijvende en audiovisuele pers, maar ook foto- en videografen, podcasters en cartoonisten worden met die onduidelijkheid geconfronteerd. Voor wie is het van toepassing? Onder welke voorwaarden? Er zijn ook wijzigingen aangekondigd. Wat betekent dit dan weer voor jou?

Tijdens het winterevenement van de Vlaamse Journalisten Vereniging zal Hendrik Putman, partner bij KMPG Tax, Legal & Accountancy, een presentatie brengen over het stelsevan auteursrechten als vergoeding. Na zijn presentatie is er gelegenheid tot het stellen van vragen.

Heb jij  als #journalist of #fotograaf over dit aspect van je verloning ook vragen? Dan nodigen wij je graag uit om de presentatie van Hendrik Putman bij te wonen tijdens ons Winterevenement 2023 in Antwerpen. Je kan dan meteen kennismaken met onze vereniging, en contacten leggen met onze leden om je journalistieke netwerk te verbreden.

Op 16 december 2023 ben je vanaf 9u30 welkom in het Radisson Blu hotel in Antwerpen, voor de ontvangst. Van 10u30 tot 11u45 volgt de presentatie met vraagstelling. Info over locatie, bereikbaarheid en parking/ openbaar vervoer vind je hier.

Kost:  deelname aan ontvangst en presentatie zijn gratis. Maar om de organisatie van het evenement en de catering vlot te laten verlopen, verzoeken wij je naast de inschrijving via dit formulier ook een reservatiekost van 15 euro te storten op onze bankrekening BE30 4758 2050 3111  BIC KREDBEBB

Dat bedrag wordt je terugbetaald nadat je je inschrijvingsbadge afgehaald hebt tijdens het evenement.

Hartelijk welkom!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar