Uitnodiging statutaire vergadering op zaterdag 6 mei 2023

Gent lokt naar ons!

Na onze geslaagde vergaderingen in mei 2022, op de Flandria-boot, en in december 2022, in Lier, trekken we voor onze statutaire vergadering naar Gent. En opnieuw staat je een boeiend programma te wachten, waarbij wij het officiële gedeelte combineren met een hartelijke ontmoeting en een culturele uitstap.

Waar gaat het door?

Bijeenkomst, jaarvergadering, ontvangst op het stadhuis van Gent, eten, culturele activiteit en afzakkertje vinden allemaal plaats in de nabijheid van de Vrijdagmarkt.

 De Salons Carlos Quinto bevinden zich in de Kammerstraat 20 in Gent (tel.  09 225 59 29) op 100 meter van de Vrijdagmarkt en de Sint-Jacobskerk. Betalende ondergrondse parking aan de Vrijdagmarkt.

 • Kom je met de auto:
  •  komende uit de richting van West-Vlaanderen op de E40, dan kan je de afrit Drongen nemen en naar de P&R aan de Watersportbaan rijden. Daar kan je gratis parkeren en vertrekt om het kwartier een gratis shuttlebusje dat je in 10 minuten naar het centrum van Gent brengt.
  • komende uit de richting Antwerpen , rijd je best via Oostakker naar de Kennedylaan (Zelzate-Gent) en kan bij het binnenrijden van  Gent gratis parkeren op de P&R aan de Vliegtuiglaan op de parking van de handelszaken Weba en Decathlon  Daar vertrekt om het kwartier een gratis shuttlebusje dat je in 10 minuten in het centrum van Gent brengt.
 • Kom je met de trein: stap dan af  in het station Gent Sint-Pieters en neem daar tram 1 in de richtingen van Wondelgem of Evergem, maar afstappen aan de halte Korte Meer (dicht bij Korenmarkt). Vandaar is het nog 1 km stappen tot aan de Salons Carlos Quinto.

Daar word je van 9 tot 10 uur ontvangen.

Dit is het programma

 • 9u – 10u: Afspraak in Salons Carlos Quinto – ontvangst van onze leden en hun partners (met koffie, fruitsap en minikoffiekoekjes)
 • 10u – 11u: vergadering van onze leden – partners kunnen deelnemen aan een culturele wandeling (details volgen):
  • Korte verwelkoming – Verslag werking voorbije jaar door voorzitter Jacques Allard  – Aankondiging werking rond Cultuur – Financieel verslag van de penningmeester – Verslag van de commissarissen – goedkeuring van de jaarrekening 2022 (vanaf 20 april 2023.te bekijken op de website www.vjv.vlaanderen in het ledengedeelte onder de rubriek ‘Voor de leden’) – voorstel begroting 2024 – Aanstelling van de commissaris(sen) voor controle van de jaarrekening 2023 – Kwijting van de huidige bestuurders – Benoeming/schrapping leden Raad van Beheer – Verslag Erkenningscommissie – Rondvraag – 1 minuut stilte voor overleden leden – Viering leden 25 jaar lidmaatschap – Voorstelling nieuwe leden
 • 11u -12u: Debat Artificiële intelligentie en journalistiek
 • 12u – 13u: Ontvangst op het Stadhuis van Gent door de Burgemeester
 • 13u – 15u: Lunch
 • 15u – 16u30: Bezoek aan het Huis van Alijn
 • 16u30: Afsluitende drink in stadscafé met micro-brouwerij Artevelde op de Botermarkt in Gent (van Brouwerij Huyghe in Melle). Met gratis rondleiding in de microbrouwerij en aansluitend gratis degustatie van de huisgebrouwen Artevelde Pils (5%), Gentse Leute (6,2%) en Gentse Wijze (8%)

Bijdrage

Voor onze vergadering, inclusief ontvangst, lunch en dranken betaal je een bijdrage van 35 euro als lid, en 55 euro voor je partner.

Jij komt ook? Schrijf je nu meteen in!

Schrijf je meteen in via het inschrijvingsformulier. De inschrijvingen worden afgesloten op 25 april 2023.

Oproep aan onze leden: kan jij die dag foto’s maken?!

Die dag kan Didier Verbaere, die gewoonlijk de foto’s maakt op onze vergaderingen, kan helaas niet aanwezig zijn. Wie wil en kan die dag huisfotograaf zijn? Meld je aan via info@vjv.vlaanderen. Alvast bedankt!

Wij hopen jullie talrijk weer te zien op 6 mei!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar