Hou je brievenbus in het oog voor je lidkaart en het VJV-jaarboek

Het VJV-evenement op zaterdag 17 december 2022 in Lier was een groot succes! Het was bitter koud, maar dat kon onze leden niet tegenhouden om talrijk aanwezig te zijn. Over enkele dagen volgt op onze website een fotoreportage, maar hiermee alvast een sfeerfoto van onze groep

Tijdens deze uitstap werden onze leden ook ontvangen door de burgemeester van Lier, Rik Verwaest. In primeur overhandigden wij hem de nieuwe, prachtige  editie van ons VJV-jaarboek.

De aanwezige VJV-leden ontvingen meteen ook een exemplaar van het boek, samen met hun lidkaart 2023. Kon jij die dag niet aanwezig zijn, en heb je je lidgeld 2023 al betaald? Dan ontvang je snel je lidkaart en het jaarboek via Bpost – beiden werden begin deze week opgestuurd. Heb je je lidgeld nog niet betaald? Doe het snel, zodat ook in 2023 je VJV-lidkaart deuren voor jou kan openen!

Wij wensen je alvast veel leesplezier met het VJV-jaarboek. En uiteraard ook onze beste wensen voor het Nieuwe Jaar: dat 2023 een vruchtbaar jaar moge zijn, vol ontdekkingen, vreugde en vriendschap!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar