Ook je herscreening kan je voortaan digitaal indienen

Voortaan kan een nieuw lid niet alleen de aanvraag tot erkenning digitaal indienen, maar is ook het indienen van de documenten voor herscreening via onze website mogelijk

Herscreeningen terug van start

Tijdens de coronaperiode en de bijhorende lockdowns hebben veel van onze leden veel problemen gehad om hun journalistieke werk uit te voeren. De Erkenningscommissie heeft daarvoor uiteraard alle begrip.

Maar nu de toestand terug aan het normaliseren is, kunnen die herscreeningen terug geactiveerd worden. Om het jou gemakkelijker te maken, heeft onze webmaster een online module uitgewerkt waarmee jij je bewijsstukken volledig digitaal kan indienen. De module en uitleg vind je hier: https://vjv.vlaanderen/herscreening-digitaal-indienen/ (je moet wel eerst inloggen in je account).

Uiteraard kan je ook je documenten per gewone mail insturen op het adres info@vjv.vlaanderen, of per post bezorgen aan VJV, Pelikaanstraat 94 bus 8, 2018 Antwerpen.

Het belang van herscreeningen

Deze herscreeningen zijn erg belangrijk voor jezelf en onze vereniging. Zo kan onze erkenningscommissie immers vaststellen dat je nog altijd voldoet aan de voorwaarden tot het verkrijgen van het VJV-lidmaatschap. De geloofwaardigheid van VJV staat of valt met een correct toezicht op de activiteiten van haar leden die zich -via onze VJV-perskaart en auto-persplaat- journalistiek (her)kenbaar maken.

Stuur spontaan je documenten op voor een self-screening

Wacht niet tot je van ons een uitnodiging krijgt voor de herscreening, maar stuur nu al je bewijsstukken op. Heb je problemen om aan de nodige 12 bewijsstukken voor het voorbije jaar te geraken? Contacteer de Erkenningscommissie en leg je probleem uit. Gezien de omstandigheden zal de EC je dossier bekijken en met de nodige rechtvaardigheid beoordelen.

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar