De deadline nadert: vergeet niet je in te schrijven voor onze statutaire vergadering op 7 mei!

Wil jij onze statutaire jaarvergadering op zaterdag 7 mei 2022 in Antwerpen bijwonen? Bezorg ons zo snel mogelijk je inschrijvingsformulier!

Het programma ziet er heel veelbelovend uit. Tijdens het statutaire gedeelte krijg je, naast de voorstelling van de financiële toestand van onze vereniging, en de verslagen van de Bestuursraad, de Erkenningscommissie, de Penningmeester  en de Commissaris, ook de gelegenheid om vragen te stellen.

Harry Van Hest zal je op zijn onovertroffen meeslepende manier begeleiden doorheen het programma, en Freddy Michiels zal je nadien vergasten op een uiteenzetting over het Antwerpse dialect.

Maar vooral: die dag geeft je de gelegenheid om eindelijk je collega’s weer te ontmoeten en te netwerken, in een ontspanning omgeving. En te genieten van een heerlijke lunch, terwijl we varen op de Schelde.

Dus: schrijf snel in – wij kijken ernaar uit om je weer te zien.

Kan je er niet bij zijn, maar wil je toch actief meewerken aan de werking van onze vereniging? Geef dan via het inschrijvingsformulier een volmacht aan een VJV-collega die je kent. Je collega kan jou dan vertegenwoordigen tijdens de stemming over de verschillende punten van de officiële vergadering. Wij hechten echt belang aan jouw stem, jouw inbreng!

En wil je nog een stap verder gaan, en ook een bestuursfunctie opnemen? Dat zouden wij erg waarderen! Lees meer over hoe ook jij een rol kan spelen in de verdere uitbouw van onze vereniging.

Bezorg ons het inschrijvingsformulier ten laatste op 27 april.

Tot op 7 mei!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar