Uitnodiging statutaire vergadering 7 mei 2022

VJV gaat varen!

Eindelijk! Nadat we onze jaarvergadering, in het voorjaar 2019 en 2020 moesten uitstellen, en zelfs onze winteruitstappen van die jaren ook,  lijkt het erop dat het gaat lukken: op 7 mei 2022 komen we bijeen voor de statutaire vergadering van onze vereniging. En het zal voor velen een blij weerzien zijn! Met dank aan Philip De Prest en John Beyen van Flandria kunnen wij een mooi programma aanbieden: we gaan varen!

Waar gaat het door?

We vertrekken aan het Asiadok – Westkaai te 2060 Antwerpen.

Dat bereik je zo:

 • Met de auto: je kan gratis naast het schip parkeren. Opgelet: Asiadok ligt in de LEZ-zone. Heb je een oudere auto, parkeer dan op Linkeroever. Neem daar tram 3, 9 of 15 tot halte Opera. Neem vervolgens tram 1 bovengronds (zie hieronder)
 • Met het openbaar vervoer:
  • Tram 1 richting Luchtbal (Antwerpen-Noord, dus niet Antwerpen-niet Zuid!) (vertrek Operaplein bovengronds – afstappen halte Ijzerlaan – 10 minuten wandelen naar Asiadok-Westkaai)
  • Verschillende bussen

Dit is het programma

 • 9u00 – 10u00: Afspraak aan Asiadok Westkaai – ontvangst van onze leden en hun partners (met koffie, fruitsap en minikoffiekoekjes) ter hoogte van de ligplaats van de Flandria
 • 10u00 – 11u: vergadering van onze leden – rond 10u30 10u45 vertrekt het schip richting Kattendijkdok voor de middagvaart – partners kunnen ontspannen op het andere dek
 • Programma statutaire vergadering:
  Korte verwelkoming – Verslag werking voorbije jaar door co-voorzitter Jacques Allard – Financieel verslag van de penningmeester – Verslag van de commissarissen – goedkeuring van de jaarrekening 2021 (vanaf 20 april 2022.te bekijken op de website www.vjv.vlaanderen in het ledengedeelte onder de rubriek ‘Voor de leden’) – voorstel begroting 2023 – Aanstelling van de commissaris(sen) voor controle van de jaarrekening 2022 – Kwijting van de huidige bestuurders – Benoeming/schrapping leden Raad van Beheer – Verslag Erkenningscommissie – Rondvraag – 1 minuut stilte voor overleden leden – Viering leden 25 jaar lidmaatschap – Voorstelling nieuwe leden
 • 11u -11u30: partners vervoegen de leden – VJV-lid Freddy Michiels vertelt “Waarom de Antwerpse taal zo grappig is”
 • 11u30: drink voor leden en partners
 • 12u00: vertrek van 3 uur durende haventocht
 • 12u30 – 14u: lunch voor leden en partners
 • 15u00: einde haventocht – aankomst  Kattendijkdok (Londenbrug)

Op het einde van de dag, na onze rondvaart, komen we aan op de kaai van het Kattendijkdok aan de Londenbrug. Vandaar wandel je terug naar de auto, of neem je terug het openbaar vervoer.

Bijdrage

Voor onze vergadering heeft Flandria in de voormiddag de boot exclusief voor ons voorbehouden. Inclusief ontvangst, lunch en dranken betaal je een bijdrage van 40 euro als lid, en 60 euro voor je partner.

Omdat het hele programma zich op de boot afspeelt, geldt de inschrijving voor het hele programma, inbegrepen ontvangst, drink, lunch en rondvaart. Om praktische reden is het niet mogelijk om enkel de ochtend of de namiddag bij te wonen.

Jij komt ook? Schrijf je nu meteen in!

Schrijf je meteen in via het inschrijvingsformulier. De inschrijvingen worden afgesloten op 24 april 2022.

Oproep aan onze leden: kom onze Bestuursraad versterken!

Ook jouw hulp om VJV nog groter en sterker te maken is welkom: zo kunnen wij onze leden nog beter van dienst zijn. Concreet zijn wij op zoek naar iemand met vooral communicatieve vaardigheden, die kan meehelpen om nieuwe leden te werven, en het contact met de bestaande leden te verdiepen. En ook een naar iemand die zich wil inzetten voor administratieve taken, om het ledenbeheer in goede banen te leiden. Maar heb jij andere ideetjes om VJV te laten groeien, dan zijn die ook welkom.

Voel jij je geroepen? Via het inschrijvingsformulier kan je je meteen ook aanmelden.

Wij hopen jullie talrijk weer te zien op 7 mei – want het was echt veel en veel te lang geleden! Eindelijk ontmoeten we elkaar weer!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar