Het VJV-jaarboek 2021 is onderweg!

Het nieuwe VJV-Jaarboek, editie 2021, is zopas van de persen gerold. En het is weer een heel mooi visitekaartje geworden van onze vereniging en haar leden! Onze grote dank aan alle leden die aan deze editie meegewerkt hebben.

Dit weekend worden de jaarboeken per post verstuurd, samen met de lidkaart voor wie het lidgeld al betaald heeft. Heb jij je lidgeld 2022 nog niet betaald? Stort dan snel de som van 70 euro op onze bankrekening  BE30 4758 2050 3111  BIC KREDBEBB met vermelding van je lidnummer.

Nieuwe flyer en banners

We hebben ook een nieuwe flyer ontworpen waarin onze vereniging voorgesteld wordt. Die kan je nu ook al op onze website bekijken, bij de link “Promomateriaal“. Zorg er wel voor dat je je eerst aanmeldt! Wil je graag enkele exemplaren van deze flyer, om te verdelen onder geïnteresseerde collega’s? Stuur ons een mailtje, en wij zorgen ervoor!

Op die pagina zal je ook zien dat er nu nieuwe banners zijn, met ons vernieuwde logo “VJV opent deuren”. Heb jij de oude banner met het “Freelance Jo” logo nog op je website staan? Vervang die dan door de nieuwe banner. De banner is in verschillende formaten te vinden.

Alvast veel leesplezier met het nieuwe Jaarboek. Heb je het ontvangen? Maak dan even een selfie van jezelf met het boek, en bezorg het ons. Dan kunnen wij jouw selfie delen op de sociale media!

Heb jij zelf nog ideetjes om meer collega’s warm te maken om een erkenning aan te vragen bij onze vereniging? Laat het ons weten! En vergeet onze actie Leden maken Leden niet!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar