Hou je mailbox in het oog!

In de volgende dagen krijg je van ons enkele belangrijke berichten via mail toegestuurd. Hou dus je mailbox in het oog!

Betaalverzoek voor het lidgeld

Normaal gezien versturen wij elk jaar rond deze tijd aan onze leden een verzoek tot het betalen van het lidgeld voor het volgende jaar, per post. In dit digitale tijdperk, waarin het merendeel van de communicatie met onze leden volledig digitaal verloopt, hebben wij beslist om die uitnodiging ook per mail te versturen. Een besparing op papier, briefomslagen, postzegels… de bomen zijn er ons dankbaar voor, en bovendien betekent het een flinke besparing.

Sinds 2014 zijn we erin geslaagd het jaarlijks lidgeld ongewijzigd te houden. Vandaag, gezien de stijgende kosten voor onze vereniging is er een kleine aanpassing van het lidgeld. Wij denken u alvast voor uw begrip hiervoor.

Het lidgeld voor de leden bedraagt voortaan 70 euro per jaar (35 euro voor leden jonger dan 26 jaar). Die bijdrage geeft je recht op je lidkaart die vele deuren voor je opent. Bovendien ontvang je de zegel 2022 voor je persplaat in de wagen (bij andere verenigingen dien je hiervoor een extra bijdrage te betalen). En je geniet natuurlijk van de  informatie die op onze website verschijnt, en de steun van je collega-journalisten.

Zoals elk jaar ontvang je een gepersonaliseerde debetnota, die je als onkosten kan aanvoeren in je boekhouding.

Noteer het alvast: winteruitstap op 4 december 2021

Als de corona-goden ons goedgezind zijn, dan zullen wij elkaar weerzien op zaterdag 4 december, eindelijk! Wij hebben, onder voorbehoud, een programma ineengestoken dat jou ongetwijfeld zal kunnen bekoren – de voorstelling van ons nieuwe VJV-Jaarboek, een culturele uitstap, en een lekkere lunch.

De details zal je in de volgende dagen in je mailbox ontvangen. Houd dus je mailbox extra in het oog!

Hopelijk tot 4 december!

Het VJV-team

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar