Met grote droefheid vernemen wij het overlijden van onze goede vriend Ronald Libin.

Ronald was meer dan 25 jaar lid van de Vlaamse Journalisten Vereniging. Hij maakte deel uit van de raad van bestuur en heeft zich decennialang onvoorwaardelijk ingezet als penningmeester. In die functie heeft hij enorm veel voor de VJV betekend. Met nooit geziene nauwkeurigheid hield hij de financiële touwtjes strak in handen, en zorgde hij ervoor dat onze vereniging de nodige middelen had om te groeien.

Als cartoonist Bing was Ronald erg bekend. Zijn reputatie reikte tot in China, waar hij meerdere malen uitgenodigd werd om deel uit te maken van de jury van het cartoonfestival aldaar.

Ronald was een echte vriend op wie je rekenen kon. Ondanks de zware fysieke beproeving die hij de laatste jaren doormaakte, bleef hij zich zonder klagen en met een uitzonderlijke positieve instelling inzetten voor het wel en wee van onze vereniging. We gaan hem erg missen.

In naam van alle leden, de erkenningscommissie en de raad van bestuur van de VJV bieden wij aan zijn trouwe en toegewijde echtgenote Noëla en de hele familie onze innige deelneming aan. Wij wensen hun veel sterkte – onze gedachten zijn bij hen allen.

Rust in vrede, lieve Ronald.

Leden die hun medeleven willen overbrengen aan de familie, kunnen dit richten aan Fam. Libin, Gelijkheidsstraat 10, 8400 Oostende of via www.uitvaart-oostende.be.

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar