Wij hadden het aangekondigd: via verschillende initiatieven willen wij het ledenaantal van onze vereniging vergroten. Want samen staan wij sterker!

Hoe meer leden onze vereniging telt, hoe sterker we worden en hoe luider we onze stem kunnen laten klinken bij onderhandelingen met overheden en instellingen. En hoe beter we jou kunnen ondersteunen bij het uitvoeren van je journalistieke werk.

Wij zijn ervan overtuigd dat onze leden zelf de beste bron zijn om nieuwe leden aan te brengen. Jullie hebben elk je eigen netwerk en komen vaak in contact met mensen die journalistiek actief zijn, maar nog geen deel uitmaken van VJV

Daarom deze actie: wanneer jij als VJV-lid een nieuw lid aanbrengt, dat door de Erkenningscommissie erkend wordt, dan krijg jij van ons een geschenkbon van 15 euro van Kadonation. Die bon kan je inwisselen bij de meer dan 45 aangesloten webwinkels, waaronder BOL, Zalando, Coolblue, …

Ken jij mensen die volgens jou in aanmerking komen voor een VJV-erkenning? Meld hen aan via dit formulier.

Nadat jij het formulier ingevuld hebt, wordt er een mail gestuurd naar die kandidaat, waarin hij/zij uitgenodigd wordt om het dossier tot herkenning in te dienen bij onze Erkenningscommissie. Jouw naam als aanbrenger wordt ook vermeld.

Wordt de kandidaat na het doorlopen van de erkenningsprocedure, erkend als journalist-lid van onze vereniging, dan word jij hiervan verwittigd – en ontvang je de geschenkbon van 15 euro.

Alvast bedankt voor jouw medewerking aan dit initiatief. Hoe meer leden, hoe sterker wij staan!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar