Werk jij, als cartoonist of graficus, mee aan onze nieuwe brochure?

Een van de werkpunten die naar voren gekomen zijn bij ons eerste VJV-café op 2 december 2017, was dat onze vereniging beter bekend moest worden, en zo nieuwe (vooral jonge) leden kan aantrekken.

En een van de manieren om dat te doen, is via een brochure waarin wij onze vereniging voorstellen, de voordelen van het lidmaatschap opsommen, en mensen aanmoedigen om zich bij VJV aan te sluiten.

De huidige brochure is echter aan vernieuwing toe. De teksten moeten korter en krachtiger, en voor de lay-out krijgt een klare, strakke stijl de voorkeur. En in die stijl past het om de verschillende onderwerpen van de brochure niet meer met foto’s te illustreren maar met gestileerde figuren, symbolen, uitgewerkte icoontjes.

Het uitwerken van die icoontjes zou natuurlijk toevertrouwd kunnen worden aan een extern grafisch agentschap, maar wij dachten dat er bij onze leden ongetwijfeld heel wat talent zit dat hiervoor zou kunnen zorgen!

Concreet: wat zoeken wij?

Het gaat om een reeks icoontjes of gestileerde figuren, in dezelfde stijl, die verschillende aspecten van de journalistiek vertegenwoordigen: een fotograaf, een reporter, een video-reporter, een radioreporter, een cartoonist, een blogger… maar ook een student-journalist. En ook bijkomende icoontjes die ook bijvoorbeeld in De Nieuwe Tydinghe gebruikt kunnen worden, zoals de rubrieken met tips voor onze journalisten. Deze afbeeldingen zouden wel transparant moeten zijn, zodat zij op achtergronden van verschillende kleuren gebruikt kunnen worden.

Ben jij het grafisch talent dat deze icoontjes voor ons kan uitwerken? Neem dan contact met ons op!

Mail ons: info@vjv.vlaanderen.

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar