Heb jij je bijdrage voor het VJV-Jaarboek al ingestuurd? 

Het VJV-jaarboek is voor jou  een unieke gelegenheid om je werk voor te stellen. Mis deze kans niet om je aan een breder publiek voor te stellen! 

Een unieke kans om te tonen waarmee jij bezig bent 

Voor het vierde jaar op rij zal begin december ons VJV-jaarboek verschijnen. In dit mooi vormgegeven boek stellen wij onze vereniging voor. Onze doelstellingen en werking worden uitgelegd. En de prachtige artikels van onze leden getuigen van de kracht van onze vereniging – onze leden zijn heel divers, maar hun werk is kwaliteit! 

Dit jaarboek is voor elk van onze leden een unieke kans om zichzelf voor te stellen aan een bredere omgeving dan waar hun werk gewoonlijk gepubliceerd wordt. En wie weet wordt het jouw visitekaartje om nieuwe opdrachtgevers binnen te halen? 

Wil jij ook bijdragen aan ons VJV Jaarboek? Stuur snel je artikel naar onze redactie door.  

Onderwerp voor jouw artikel 

Bij voorkeur gaat je artikel over plaatselijke cultuur – VJV heeft namelijk een subsidie ontvangen van de Vlaamse Overheid, om met het VJV-Jaarboek plaatselijke cultuur te promoten. Want een overgrote meerderheid van onze leden brengt verslag uit over plaatselijk nieuws, is de plaatselijke antenne van wat er in de gemeenten leeft, ook op cultureel gebied. 

Dat kan dus zijn: een reportage over een plaatselijke traditie, een verborgen culturele parel, een opmerkelijk gebouw of landschap, een artiest uit jouw gemeente, enz.  Verras de lezers van het boek (en de wereld!) met jouw kennis van je eigen omgeving en laat de wereld kennismaken met de rijke cultuur van je regio. 

Maar ook andere onderwerpen kunnen aan de beurt komen: als nieuw lid kan je je voorstellen en vertellen waarom je voor VJV koos. Ben je al langer lid, dan kan je vertellen over je ervaringen als journalist en getuigen over wat jou als journalist boeit. 

Volg daarbij de volgende spelregels: 

  • Minimum 1.500 tekens voor je artikel, met 3 kleinere foto’s of 1 grote bladvullende foto 
  • Maximum 3.250 tekens met 1 of 2 foto’s (hoe je het aantal tekens telt, lees je in ons vorig artikel). 
  • Inbegrepen in dit aantal tekens is de tekst voor je profiel (max. 350 tekens) en een profielfoto 
  • Foto’s graag als .jpg-bestand, minimum 15 x 15 cm, met 300 dpi op formaat 100% 
  • De oorspronkelijke deadline wordt uitzonderlijk verlengd tot 7 september. Wees er dus snel bij! 

Wij zijn alvast benieuwd naar jouw bijdrage! Stuur zo snel mogelijk jouw  artikel naar de redactie van het Jaarboek: info@vjv.vlaanderen

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar