POLL: wordt jouw verloning geïndexeerd?

Onze leden vullen hun beroep op erg uiteenlopende wijze in: als schrijvende reporter, fotograaf, cartoonist, podcaster. Als freelancer of in vast dienstverband. Of als uitgever van een eigen medium. En dus is ook hun verloning erg uiteenlopend.

Daarom willen wij met deze poll peilen naar de manier waarop jij betaald wordt voor jouw werk. Zo hebben wij een beter inzicht over wat er leeft bij onze leden.

Verleden maand vroegen wij algemeen naar de manier waarop jij verloond wordt: als freelancer, in vast dienstverband of andere.

Deze keer gaan we dieper in op die verloning zelf: wordt die geïndexeerd? En dan bedoelen wij: werd jouw verloning in het voorbije jaar automatisch aangepast aan de index? Dat geldt voor zowel het tarief dat jij verdient per artikel, per teken, of foto als freelancer, of het loon dat je verdient in vaste dienst.

Alvast bedankt voor jouw medewerking aan deze poll. Heb jij een idee voor een volgende poll? Zend jouw inspiratie naar info@vjv.vlaanderen.

Geef je mening via deze link: https://vjv.vlaanderen/ledenbevraging/.

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar