VJV-jaarboek 2022 

Met trots hebben wij tijdens ons winterevenement op 17 december in Lier in primeur aan burgemeester Rik Verwaest ons VJV-jaarboek 2022 overhandigd. En we mogen het echt wel zeggen: dat jaarboek werd meer dan ooit een visitekaartje voor onze vereniging, mede dankzij de frisse vormgeving van Hilde Vinckx, die de interessante teksten van onze leden nog meer tot hun recht bracht. 

In het boek stellen naar gewoonte  onze leden zich voor, vertellen zij over hun werk als journalist, hun liefde voor de journalistiek, de reden waarom zij zich aangesloten hebben bij onze vereniging. En wat onze vereniging voor hen betekent. Het zijn echt boeiende verhalen die de verscheidenheid van onze leden aantonen. Maar waaruit vooral hun liefde voor de journalistiek, in woord en beeld, spreekt. 

Als lid van onze vereniging heb je in principe  inmiddels het jaarboek in gedrukte vorm ontvangen. Wil je extra exemplaren van het boek, contacteer ons dan even. Wil je, als auteur van een van de artikels in het boek, het boek graag doorsturen naar anderen, verwijs dan naar dit bericht.  

Veel leesplezier! 

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar