Bestel nu extra exemplaren van het Jaarboek 2020

In de laatste dagen van december is bij onze leden het VJV-jaarboek 2020 in de brievenbus gevallen. Dankzij de bijdragen van onze leden en het vele werk van ons heel VJV-team is het een boek geworden dat aantoont hoe divers de sectoren zijn waarover onze journalisten berichten, en hoe deskundig zij op hun gebied zijn.Wij ontvingen van verschillende leden erg lovende reacties, maar zijn ook benieuwd naar jouw reactie: wat vind jij van het Jaarboek? En heb jij suggesties om het Jaarboek 2021 nog beter te maken? Alle commentaren zij welkom op info@vjv.vlaanderen!

Het VJV-Jaarboek is voor jou een visitekaartje dat zegt: dit is de vereniging waartoe ik behoor. Aarzel niet om het boek te gebruiken als publiciteit voor jezelf, als erkend lid van onze vereniging. Maak anderen warm om ook lid te worden – en denk eraan: via onze actie Leden maken Leden word je hiervoor beloond met een cadeaubon van 15 euro!

Wil je een of meerdere exemplaren van het Jaarboek, om aan vrienden te tonen? Dat kan. Een extra exemplaar kan je bestellen voor de prijs van 6 euro, verzendkosten inbegrepen. Maar omdat wij het zouden waarderen wanneer jij meehelpt om VJV te laten groeien, betaal je slechts 20 euro, verzendkosten inbegrepen, wanneer je 10 boeken bestelt. Zo heb je meteen verschillende exemplaren in huis, die je kan verspreiden onder je vrienden, je collega-journalisten, of via culturele centra en bibliotheken. Hoe meer mensen kennismaken met onze vereniging en onze journalisten, hoe sneller onze vereniging groeien kan, en hoe meer deuren wij voor onze leden kunnen openen! 

Bestel je boek per mail naar info@vjv.vlaanderen.

Vorig bericht

Gelukkig Nieuwjaar!

Volgend bericht

Jaarboek 2020

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar