Maak kennis met Freelance Jo!

Zoals je kon lezen in het verslag van onze Statutaire Vergadering op 5 mei, met het daaropvolgende erg productieve tweede VJV-café, hebben wij een verschillende trajecten die we volgen om onze vereniging wat meer in de kijker te zetten. Want VJV wil nieuwe leden werven, zodat wij sterker staan om jullie belangen te verdedigen.

Een van die initiatieven is de nieuwe flyer, waarin onze vereniging voorgesteld wordt. Bij de nieuwe editie van De Nieuwe Tydinghe, die eerstdaags in jullie bus zal vallen, ontvang je enkele exemplaren van die nieuwe flyer. De tekst ervan is kort en direct, en voor de lay-out werd gekozen om met een cartoonfiguur te werken: Freelance Jo, ontworpen door cartoonist Maaik (Mike Hermans), lid van onze vereniging.

Freelance Jo, zoals de mascotte van onze vereniging gedoopt werd, vertegenwoordigt de verschillende aspecten van de journalistiek: als journalist voor de schrijvende pers, als fotograaf, videograaf, radioreporter. Hij prijkt voortaan ook naast ons logo op de website. En als je aandachtig kijkt zal je in neusje en ogen van Jo de initialen van onze vereniging terugvinden.

Wat is de bedoeling van de flyers die je nu ontvangt? Dat jij die bezorgt aan mensen in jouw omgeving, die eveneens met journalistiek bezig zijn en kans maken op erkenning door onze Erkenningscommissie. Je kan de flyers ook achterlaten in culturele centra (eerst wel even overleg daarover met de verantwoordelijk), in bibliotheken, enz. Je kan altijd extra exemplaren aanvragen – een simpel mailtje naar info@vjv.vlaanderen volstaat, en wij doen het nodige.

Onze vereniging moet meer naar buiten treden, dat was een van de actiepunten die uit de VJV-cafés naar voor gekomen is. En deze flyers zijn een eerste stap daarvoor. De tweede stap is onze actie “Leden maken Leden“, waarin wij jullie betrekken in de ledenwerving – en jullie daarvoor ook zullen belonen! Daarover lees je volgende week meer.

Blijf onze website volgen, en lees aandachtig onze nieuwsbrieven – wij hebben nog heel wat initiatieven voor jullie in petto!

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar