Het jaar is weeral voorbijgevlogen, tijd voor onze jaarlijkse Algemene ledenvergadering dus!

De ledenvergadering heeft een officieel karakter. Het is het moment om de jaarrekening van de vereniging goed te keuren, de jaarwerking te overlopen en plannen te maken voor volgend jaar. Maar het is ook een unieke gelegenheid om je collega-journalisten te leren kennen en mee na te denken over de toekomst van onze vereniging.

Graag nodigen we je uit op 4 mei in Huyse Sorgvliet in Sint-Niklaas vanaf 10u. We houden het officiële gedeelte kort, van 10u30 tot 11u30, zodat we veel tijd hebben om nieuwe leden te leren kennen, gezellig te tafelen en voor wat cultuur in de namiddag.

Ben jij een van de vele nieuwe leden die we het voorbije jaar mochten verwelkomen? Zorg dan dat je erbij bent. Wij zijn heel benieuwd naar jouw ervaringen, niet alleen op journalistiek vlak maar ook als nieuw lid van onze vereniging.

Het programma en alle verdere praktische info vind je hieronder. Schrijf je gauw in via dit formulier, we hopen dat je erbij kan zijn.

Tot de 4de mei!

Kristin Spiessens & Ronny Van Cutsem
Co-voorzitters Vlaamse Journalisten Vereniging

Programma

 • 10u: Ontvangst in het gebouw ‘K41’, Kalkstraat 41, 9100 Sint-Niklaas (Koffie, versnaperingen)
 • 10u30: Jaarvergadering –   enkel voor leden(Ondertussen kunnen de partners een bezoek brengen aan het STEM-museum of gaan winkelen samen met ons VJV-lid Assunta Covatti die de goede adresjes daar kent)
  • Agenda:
   • Korte verwelkoming door de co-voorzitters Kristin Spiessens en Ronny Van Cutsem
   • Financieel verslag van de penningmeester – commentaar van de commissarissen – goedkeuring van de jaarrekening 2018 (vanaf 20 april 2019 te bekijken op de website www.vjv.vlaanderen in het ledengedeelte onder de rubriek ‘Voor de leden’) – voorstel begroting 2020
   • Aanstelling van de commissaris(sen) voor controle van de jaarrekening 2019
   • Benoeming Penningmeester
   • Benoeming/schrapping leden Raad van Beheer
   • Verslag Erkenningscommissie
   • Viering leden 25 jaar lidmaatschap
   • Voorstelling nieuwe leden
 • 11u30: Receptie op het Stadhuis van Sint-Niklaas, in aanwezigheid van burgemeester Lieven Dehandschutter  
 • 12u30: Lunch in het prachtig gerestaureerde herenhuis Huyse Sorgvliet
 • 14u30: Afsluiting ledendiner, gevolgd door een bezoek met gids aan het unieke Mercatormuseum
 • 17u: Einde

Praktische info

Bereikbaar via het openbaar vervoer:

 • Neem de trein naar Sint-Niklaas. Daar kan je de bus nemen naar de Grote Markt (lijn 3, 22, 41, 41, 81, 82, 91, 92, 93 – 3 haltes) en dan te voet naar de Kalkstraat.
 • Je kan ook gewoon te voet vanaf het station naar de Kalkstraat gaan (een kleine 10 minuutjes).

Met eigen vervoer:

Onder de grote Markt is een parking (betalend). Opgelet: parkeren in de straten rond de Grote Markt is voorbehouden voor bewoners met bewonerskaart, of betalend.

Adressen

 • Ontvangst: K41, Kalkstraat 41 Sint-Niklaas
 • Lunch: Huyse Sorgvliet, Kleine Peperstraat 17
 • Mercator museum: Zamanstraat 49D
 • STEM museum: Zwijgershoek 14

Over de auteur

Verwant

Geef commentaar